MMA-ONLINE

Nauka sztuk walki jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Historia

Platforma MMA-Online.pl narodziła się z pasji do sportów walki. Chcąc trenować z zawsze z najlepszymi bardzo często największym problem leżał w kilometrach dzielących od najlepszych klubów, czy trenerów. Czerpiąc inspirację z zagranicznych szkoleniówek chcieliśmy stworzyć platformę, która ułatwi dostęp do wiedzy niezależnie od miejsca! 

Misja

Misją MMA-Online.pl jest dostarczanie najbardziej kompleksowych i najbardziej aktualnych materiałów od trenerów z Polski jak i w przyszłości z całego świata. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że podróże za granice w celu treningów nie są możliwe dla wszystkich, więc chcemy dać szansę każdemu kto szuka nowej wiedzy!

Jak działa platforma MMA Online?

  1. Wykupując kurs online otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów video. 
  2. Każdy kurs nagrywany jest w najlepszej jakości audio i video.
  3. Dodatkowo każdy kurs jest zmontowany przez profesjonalnego filmmakera, dzięki temu oglądanie jest znaczenie szybsze i przyjemniejsze. 
  4. Po ukończeniu materiału/ kursu możesz do niego wracać tyle ile razy zechcesz!
  5. Wystarczy zalogować się na naszej stronie i z zakładce „Twoje kursy” znajdziesz wszystkie wykupione kursy!

Rozwijaj swoje umiejętności

Wydawać mogłoby się, że nauka sportów walki przez internet nie ma najmniejszego sensu, jednakże nawet najlepsi zawodnicy czerpią wiedzę, ze szkoleniówek online. Jozef Chen(jeden z najbardziej perspektywicznych grapplerów na świecie) zapytany skąd właściwie czerpał wiedzę, gdy nie trenował w najlepszych klubach, a doszedł do światowego poziomu, odpowiedział, że bardzo dużo nauczył się ze szkoleniówek online. Detale i metodyka, której się uczył pomogła progresować mu na treningu bardzo szybko

Dla kogo?

Szkolenia są przeznaczone dla wszystkich osób, niezależnie od płci, wieku czy poziomu doświadczenia sportowego, które pragną zgłębić tajniki MMA, grapplingu, kickboxingu, czy zapasów. 

Początkujący

Poziom początkujący jest przeznaczony dla osób, które zaczynają z danym sportem lub chcą udoskonalić podstawy

Zaawansowany

Jest przeznaczony dla osób, które trenują dłuższy okres czasu i chcą zagłębić się w bardziej zaawansowane techniki

Średnio zaawansowany

Jest to poziom przeznaczony dla osób już mają podstawy, ale nie są jeszcze w danym sporcie bardzo doświadczone.

Zawodnik

Zasadniczą różnicą między poziomem "zaawansowany", a zawodnik jest to, że kategoria "zawodnik" zawiera materiały skierowane na zawody i walki. Takie jak dostosowanie taktyki do punktacji walki itp

Podstawy MMA Kurs Online

GRATuLACJE!

Otrzymujesz rabat -45% z kodem: „WIOSNA45”

PROMOCJA TRWA TYLKO DO KOŃCA DNIA!
*promocja obejmuje wszystkie kursy na platformie!